Aquapark Olešná - Novinky - „ZACHRAŇ SI SVÉ DÍTĚ“, 29. ČERVENCE 2017

„ZACHRAŇ SI SVÉ DÍTĚ“, 29. ČERVENCE 2017

RETRO léto na Letním aquaparku Olešná pokračuje a tentokrát je připraven program „nejen o zábavě“.

Velmi rádi vás přivítáme na akci „Zachraň si své dítě“, kterou organizujeme společně s Vodní záchrannou službou ČČK Frýdek≈Místek, a to v sobotu 29. 7. 2017.

Pobyt u vody, plavání, skoky do vody či jen hra na mělčině patří určitě mezi jedny z nejlepších letních aktivit. A proto, aby tyto aktivity byly vždy jen příjemné, je třeba vědět, jak se zachovat v případě, že se někdo začne topit a je potřeba mu poskytnout první pomoc.

Zvláště děti jsou při hře u vody velmi zranitelné, stačí malé uklouznutí, leknutí, které vede k loknutí vody a může nastat problém. Náš sobotní program povedou zkušení vodní záchranáři, kteří nám ukáží techniky záchrany tonoucího, první pomoc a budou také reagovat na vaše případné dotazy. V rámci možností si budete moci první pomoc vyzkoušet také sami.

Kromě této naučné části jsme, nejen pro děti, připravili animační program s luštěním křížovek, osmisměrek a sudoku. Pojďte se bavit s TURPRESS.

 

A jedna prosba na závěr…

…přineste s sebou (nejen) v sobotu 29. července prosím víčka z PET láhví, čím více tím lépe. Všechna vysbíraná víčka z PET láhví věnujeme malému Petru Adámkovi z Frýdku≈Místku, který potřebuje speciální léčbu v lázních Klimkovice.  Kontejner na víčka je k dispozici všem návštěvníkům po celé léto v prostorách aquaparku. Víčka budou osobně předána na konci letní sezóny Petrovým rodičům.

Věříme, že počasí bude v sobotu na naší straně.

 

Nezapomeňte, že stále pokračuje letní RETRO fotosoutěž „Zpátečka“ o nejoriginálnější RETRO fotku. Hrajeme o hodnotné ceny, jako např.: pobyt v Beskydech, snídani v hotelu, skipasy či poukázky na sportovní vybavení.

 

RETRO LÉTO 2017 ANEB „ZPĚT V ČASE NEJEN DO DEVADESÁTEK“

 

www.aquapark-olesna.cz, FB https://www.facebook.com/aquaparkolesnafm/

Adresa
Aquapark Olešná
Nad Přehradou 2447
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 558 638 754
využívejte výhradně níže uvedený email.
aquapark@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz

Za podpory Statutárního města Frýdek-Místek