Aquapark Olešná - Novinky - VYHODNOCENÍ RETRO FOTOSOUTĚŽE „ZPÁTEČKA“

VYHODNOCENÍ RETRO FOTOSOUTĚŽE „ZPÁTEČKA“

Léto od nás pomalu „odplouvá“ a s koncem teplých dní vrcholí také naše RETRO fotosoutěž „Zpátečka“ o nejlepší RETRO fotku. Soutěž probíhala v období prázdnin v rámci RETRO léta na Letním aquaparku Olešná a pro účast v soutěži bylo potřeba zaslat alespoň jednu fotografii s nádechem RETRa pořízenou právě ve venkovním areálu.

Přesně o půlnoci z neděle 3. září na pondělí 4. září jsme ukončili hlasování, zaevidovali hlasy a nastává čas oznámit vítěze.

Prvně však děkujeme všem, kdo se soutěže účastnili, děkujeme jednak autorům fotografií, děkujeme modelům na fotkách a také vám všem, kteří jste hlasovali a vybrali tak první tři nejlepší fotografie ve stylu RETRO.

Děkujeme rovněž našim partnerům, o jejichž ceny jste soutěžili, a to: Pensionu „Chata pod Lysou horou“, který vám věnuje jednu noc pro dvě osoby v srdci Beskyd, hotelu Park Inn by Radisson Ostrava, jenž vás zve na snídani formou bufetu, Ski areálu Bílá, který věnuje do soutěže dva celodenní skipasy a společnosti DECATHLON za její poukazy na nákup.

Ještě chvíle napětí… A ještě chvíli…

Gratulujeme vítězům naší soutěže:

1. místo: fotografie „Muž s trojkolkou“ 141 lajků, autorka: paní Eva Kočendová. Fotografie svému autorovi vyhrává pobyt v pensionu „Chata pod Lysou“

první retro

2. místo: fotografie „Blond dítě s trojkolkou“ 93 lajků, autor: pan Tomáš Habl. Autor získává snídani pro 4 osoby v hotelu Park Inn Ostrava

druhe retro

3. místo: fotografie „RETRO pohled na aquapark“ 45 lajků a autor, pan Pavel Chorobik, dostává 2 celodenní skipasy na Bílou

alt

 

Dárkovou poukázku do DECATHLONu Ostrava obdrží autoři všech zveřejněných fotografií.

Autory vítězných fotografií budeme kontaktovat e-mailem a pozveme je k osobnímu předání cen. Věříme, že si výhru užijí a už nyní pro vás všechny připravujeme další zajímavé akce.

 

Děkujeme a přejeme krásné dny.

Adresa
Aquapark Olešná
Nad Přehradou 2447
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 558 638 754
využívejte výhradně níže uvedený email.
aquapark@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz

Za podpory Statutárního města Frýdek-Místek