Aquapark Olešná - Novinky - RETRO LÉTO 2017 ANEB „ZPĚT V ČASE NEJEN DO DEVADESÁTEK“

RETRO LÉTO 2017 ANEB „ZPĚT V ČASE NEJEN DO DEVADESÁTEK“

Jak jsme již naznačovali na konci loňského léta, letošní sezónou 2017 proplaveme v Letním aquaparku Olešná v RETRO duchu. Někteří z nás opráší vzpomínky na svá mladá léta, na své lásky, touhy a lumpárny, mladší ročníky se budou usmívat nad stylem těchto nedávno minulých, a přece tak odlišných let.

Atmosféru 70-90 let minulého století se budeme snažit přiblížit nejen v RETRO dovolenkovém koutku postaveném v Letním aquaparku Olešná, ale rovněž v rámci programu, který jsme na toto léto připravili.

Také naši prodejci občerstvení vás čas od času překvapí „retro specialitkami“. V areálu nabízíme, mimo jiné, osvěžující OLLIES zmrzliny podávané z RETRO kola, můžete ochutnat nejen kvalitní zmrzliny, ale i sorbety.  Vyberte si  mini porce pro malé jedlíky nebo maxi zmrzliny s gramáží 225 g.

Hlavní RETRO akcí bude oficiální zahájení sezóny „HURÁ PRÁZDNINY“, která proběhne 1.–2. července v areálu letního aquaparku. Čeká na vás program pro oba dny obsahující skutečně RETRO „PERLY“, jako např.: minisraz trabantů, workshop výroby retro-kytiček, běh (procházka) okolo Olešné v retro stylu nebo retro fotobudka.

Tato akce není jediná a stejně jako v předchozích sezónách vás budeme bavit po celé léto, naše zábavné programy se soustřeďují do víkendových dní a jsou zpravidla vytvořeny pro celou rodinu. Přehled jednotlivých akcí sledujte na www.aquapark-olesna.cz nebo na našem FB https://www.facebook.com/aquaparkolesnafm/

Pro soutěživé typy máme opět LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ o nejoriginálnější fotografii ve stylu RETRO, podrobnosti k soutěži připravujeme a již nyní můžeme slíbit zajímavé ceny pro výherce, soutěžit budeme o snídani pro celou rodinu či skipasy.

Sezónu v duchu RETRO zahajujeme 01. července 2017 na Letním aquaparku a věříme, že u toho budete i vy i Vy i Ty…

BAVTE SE O PRÁZDNINÁCH S NÁMI. 

Adresa
Aquapark Olešná
Nad Přehradou 2447
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 558 638 754
využívejte výhradně níže uvedený email.
aquapark@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz

Za podpory Statutárního města Frýdek-Místek