Aquapark Olešná - Novinky - PŘESPĚTE V MÍSTĚ, KDE SE BAVÍTE

PŘESPĚTE V MÍSTĚ, KDE SE BAVÍTE

Kouzlo kempování je věčné, večery pod stanem jsou nezapomenutelné a atmosféra východů a západů slunce je neopakovatelná. Také kempujeme, a chceme vám nabídnout to nejlepší v Autokempu Olešná.

Autokemp se nachází na břehu přehrady Olešná v blízkosti města Frýdek≈Místek. Máme pro vás připravena místa pro stany i obytné vozy či přívěsy, nebo stany s podsadou. Autokemp má vlastní parkování a najdete nás snadno dle navigace z příjezdových cest. Nabízíme nekončící zábavu pro celou rodinu na úpatí Palkovických hůrek s výhledem na Lysou horu, možnost rybaření i širokou nabídku volnočasových aktivit a výletů do okolí.


SEZNAMTE SE, AUTOKEMP OLEŠNÁ****
 Autokempu Olešná zažijete Léto plné zábavy. Letní kino, Táborák s živou hudbou, Jóga a brunch, Zumba, Pozorování noční oblohy s astronomy, nebo Dětský klubík Olešná s hlídáním vašich dětí mohou zpestřit váš pobyt u nás a zabavit celou rodinu.

Přímo v autokempu se nachází Fun zóna – trampolínové zábavné hřiště pro děti od 3 do 15 let. Tím ale zábava u nás teprve začíná. Na recepci vám rádi zapůjčíme sportovní vybavení, jako např. Cornhole, Pétanque, set na badminton, ping pong, beachvolejbal, nebo nohejbal. Informace o volných hřištích a půjčovném vám zprostředkují naše recepční.
Na přilehlém dětském hřišti s workoutem se zabaví celá rodina. A pokud se budete chtít projet po vodní hladině přehrady Olešná, sejdete pár kroků k molu a můžete si u Japa sport zapůjčit Padlleboardy, šlapadla, nebo lodičku – pramici.

 

Lokace u aquaparků
Jednou z TOP výhod je umístění Letního a Krytého aquaparku Olešná hned vedle Autokempu Olešná. Tato lokace vám, hostům kempu, nabízí vodní radovánky v širokém rozsahu, a to i v případě nepřízně počasí, jelikož Krytý aquapark Olešná je otevřen i během prázdnin. V areálu aquaparku naleznete tobogány, skluzavky, divokou řeku, dětský bazén či brouzdaliště, stánky s občerstvením i bistro s posezením. Vyzkoušet můžete také nedělní aquaerobik za běžnou cenu vstupu na aquapark.

Cyklo, in line a běžecká stezka
Další třešničkou na dortu je stezka okolo přehrady Olešná. Stezka má povrch jak pro in line bruslaře, tak pro cyklisty, běžce, chodce i koloběžkáře. Po okruhu dlouhém 4,5 km obejdete pohodlně celou přehradu i s menším dítětem. Okruh můžete využít také pro váš trénink. V areálu kempu si můžete vypůjčit elektro/kola, elektro/koloběžky, in line brusle, longboardy ve stánku JAPA SPORT. Pokud se chcete vydat do lesů, sejděte přesně naproti hráze přehrady ze stezky a dostane se okamžitě do lesa, kterým se můžete projít až na Chlebovickou rozhlednu Panorama.

Zajímavá místa v okolí (v okruhu 30 km)
Pokud chcete na vaší dovolené vyrazit i do míst vzdálenějších a poohlédnout se po okolí, přinášíme pár tipů na výlety v blízkosti Olešné až do okruhu 30 km – https://www.autokempolesna.cz/aktivity-a-vylety/vylety/

Muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberská trúba, zřícenina hradu Hukvaldy s liškou Bystrouškou, ZOO Ostrava, Pustevny s stezkou v oblacích Valaška a se sochou Radegasta, Lysá hora – nejvyšší vrchol Beskyd, oblast Dolní Vítkovice a Bolt tower, a mnoho dalšího.

 

Klíčem ke spokojenosti je kvalitně využitý volný čas. Záruka skvělé dovolené je správně strávený čas s rodinou u aktivit, které vás baví.

SPORTPLEX, když chcete žít naplno.
www.sportplex.cz
www.autokempolesna.cz
www.aquapark-olesna.cz
www.halapolarka.cz 

Adresa
Aquapark Olešná
Nad Přehradou 2447
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 558 638 754
využívejte výhradně níže uvedený email.
aquapark@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz

Za podpory Statutárního města Frýdek-Místek