Aquapark Olešná - Novinky - DBÁME O KVALITU SLUŽEB

DBÁME O KVALITU SLUŽEB

AQUAPARK I AUTOKEMP OLEŠNÁ MAJÍ OCENĚNÍ ZA KVALITU A USILUJÍ O DALŠÍ

Aquapark i Autokemp na Olešné se pyšní již od 17. 2. 2015 značkou kvality Q a to konkrétně Certifikátem 1. stupně, který je udělován Ministerstvem pro místní rozvoj a je vizitkou vysoké úrovně poskytovaných služeb.

Tuto značku jsme získali mezi prvními a jsme jejími hrdými nositeli již 1,5 roku. V současné době jsme si jako šestí v ČR požádali o Certifikát 2. stupně, jehož získání je spojeno s náročnou cestou kontroly kvality poskytovaných služeb, mystery shoppingem a vzděláváním vlastních zaměstnanců.

csks_rgb.jpg

ČESKÝ SYSTÉM KVALITY SLUŽEB – značka kvality Q

Co to vlastně je? Níže citace z http://organizace.csks.cz/cs/o-ceskem-systemu-kvality-sluzeb/

„Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá  ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Koncepce systému vychází z jednoduchých zásad řízení kvality, přičemž jeho filosofií je poznání potřeb zákazníka a neustálé zlepšování kvality poskytovaných služeb v organizacích. Zapojeným organizacím systém umožňuje postupně získat odborné i praktické znalosti z oblasti řízení kvality ve službách a další odborné kompetence, které mohou využít při rozvoji svého podnikání. Úspěšné organizace získají prestižní, mezinárodně srovnatelnou značku, která pro zákazníka představuje příslib ověřené kvality služeb a zároveň je oceněním práce všech zaměstnanců organizace.“  ČSKS byl vytvořen s využitím licence německého systému Service Qualität Deutschland (SQD), který již více než deset let přispívá k rozvoji kvality služeb v Německu.

Kde nás najdete? http://www.csks.cz/dr-cs/2100-.html

 

Hlavní filozofie celého konceptu vychází z potřeb zákazníků a spočívá v neustálém zkvalitňování nabízených služeb, což je pro nás samozřejmě velmi podstatné. Naše společnost usiluje nejen o maximální spokojenost zákazníků s cílem plnit jejich přání a představy, ale také o přidanou hodnotu služby v podobě zajímavých projektů, modernizací, či akcí během celého roku.

Během uplynulého období jsme, v souvislosti se zkvalitňováním služeb, realizovali řadu zlepšení, jako například rekonstrukce sprch v areálu autokempu, saunový svět jsme doplnili o ledový bazének a slanou římskou lázeň, teplotu vody v bazénu jsme zvýšili na 31°C a řadu dalších inovací zvyšujících uživatelský komfort zákazníků (UX).

Prestižní značka „Q“ je pro naše hosty zárukou kvality a pro naše zaměstnance oceněním jejich dosavadní práce a motivací k další práci. Trenérem kvality pro naše střediska je paní Ing. Jana Adamczyk Vicherová, která se podílela na získání Certifikátu 1 stupně, a která nyní stojí v čele týmu, který usiluje o získání Certifikátu 2. stupně. Součástí tohoto procesu je také řada dotazníků mapujících obsah a kvalitu námi nabízených služeb, proto se řada našich hostů setká ve dnech příštích s prosbou o jejich vyplnění. Děkujeme předem všem, kteří se do této akce zapojí.

Věříme, že naše snažení bude zakončeno úspěchem a my přidáme k již získanému ocenění jeho vyšší stupeň a potvrdíme tak svou pozici mezi profesionály ve službách, které děláme a nabízíme zákazníkům.

 

KVALITA JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ, PŘIJEĎTE SE PŘESVĚDČIT.

Adresa
Aquapark Olešná
Nad Přehradou 2447
738 01 Frýdek-Místek

GPS: 49°39'52.026"N, 18°18'43.675"E
Kontakt

+420 558 638 754
využívejte výhradně níže uvedený email.
aquapark@sportplex.cz

Odpovědná osoba:
Ing. Jana Adamczyk Vicherová

Provozovatel

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
Na Příkopě 3726
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 26829495

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
u Krajského soudu v Ostravě, odd. C, vl.
26914, základní kapitál: 41 340 000 Kč

www.sportplex.cz

Za podpory Statutárního města Frýdek-Místek