Dva měsíce do Vánoc znamenají jediné...


Dárkové poukazy 2023 jsou v prodeji! 

Vánoce se blíží a s nimi každoroční shon se sháněním dárku. Proto pro vás máme skvělý tip na vánoční dárek. Darujte svým blízkým dárkový poukaz do Aquaparku Olešná.

Dárkový poukaz má více výhod... Nejen, že díky němu můžete darovat relax, odpočinek a zároveň zážitek, dárkový poukaz je také skvělým last minute dárkem. Nově si můžete dárkový poukaz zakoupit také na recepci haly Polárka a to každý den od 6 do 22 hodiny. K dostání jsou samozřejmě také na recepci Aquaparku Olešná. Při nákupu ON-LINE naopak nemusíte opustit pohodlí vašeho domova, nebo práce. 

Není dárkový poukaz vhodný pro vás? Chcete chodit pravidelně a motivovat tak i své blízké k pravidelnému pohybu? Doporučujeme nákup abonentního čipu, na který můžete nabít libovolnou částku. Mnoho dalších výhod využívaní abonentního čipu si můžete přečíst ZDE.

Při nákupu a nabití abonentního čipu na 1500 Kč a více, obdržíte abonentní čip v dárkové krabičce. Dárkové krabičky jsou pouze v omezeném množství, tak neváhejte a pořiďte vánoční dárek co nejdříve.

 

 

              

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2447, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

Tel.: 558 638 754 - informace