NovinkyLETNÍ AQUAPARK OLEŠNÁ zahajuje sezónu 2020

LETNÍ AQUAPARK OLEŠNÁ zahajuje sezónu 2020

1. 6. 2020 jsme zahájili letošní sezónu a otevřeli LETNÍ AQUAPARK OLEŠNÁ našim návštěvníkům. Průzračná voda, letní drinky, relax na dece, to vše v Aquaparku na Olešné. Když chcete žít naplno, přijďte k nám.   S ohledem na kolísavé počasí sledujte prosím pečlivě naše weby, kde dle semaforu zjistíte, zda máme či nemáme otevřeno: http://aquapark-olesna.cz/ Moc se na Vás těší kolektiv Aquaparku Olešná.

Otevíráme krytý Aquapark i Saunu

Otevíráme krytý Aquapark i Saunu

Tak jsme se konečně dočkali a na základě rozhodnutí vlády o uvolňování opatření, otevřeme brány našeho Krytého aquaparku a sauny od pondělí 25. 5. 2020 dle standardní otevírací doby. A my se na vás všechny moc těšíme. Znovu otevření však podléhá některým omezením, se kterými se musíme společně vyrovnat:- nově bude zatím kapacita omezena na 120 osob v daný moment- v sauně bude kapacita omezena na 13 osob v daný moment a v provozu pojede jen finská sauna, a proto nabízíme 30% slevu na jednorázové vstupné  Všeobecná mimořádná bezpečnostní pravidla COVID-1 - zvažte zdravotní stav svůj a svých dětí, pokud se necítíte dobře, zůstaňte doma,- při vstupu do areálu si vždy vydezinfikujte ruce na vybraných stanovištích,- dodržujte vyznačené odstupy 1,5 - 2m ve frontách,- návštěvníci jsou povinni nosit roušku ev. jiný ochranný prostředek dýchacích cest při jakémkoliv pohybu v areálu koupaliště, s výjimkou pobytu na podložce nebo lehátku u přírodních a nekrytých (venkovních) umělých koupališť, chůze k dosažení vstupu do vody za účelem koupání a vlastního koupání (rouška se odkládá na podložce nebo lehátku). V případě pouhého pobytu při břehu koupaliště či bazénu, např. z důvodu dohledu nad koupajícími se dětmi, je nutno roušku ev. jiný ochranný prostředek dýchacích cest, používat podle aktuálně stanovených opatření- dodržujte bezpečnou vzdálenost 2m od ostatních návštěvníků aquaparku,- dbejte na zvýšenou osobní hygienu, zvláště při užívání WC,- pokud je to možné plaťte bezkontaktní platební kartou, Děkujeme za pochopení  

Otevíráme pro Vás další sportoviště na Olešné

Otevíráme pro Vás další sportoviště na Olešné

Začínají krásné dny. Můžete začít sportovat.Otevíráme pro vás hřiště na Beachvolejbal nebo Nohejbal na Olešné.V sexy tričku stejně jako ve filmu můžete přijít oslnit svými dovednostmi.Máme k dispozici dvě hřiště a je jen na vás, kterou hru si vyberete.Objednejte se a hrejte ve všední i víkendové dny.Obsazenost sportovišť sledujte on-line v rezervačním systému ZDE.Rezervace do 20.5. přijímáme pouze on-line nebo na telefonu 604 187 419.Cena pronájmu hřiště 150,- / hodina.

NESEĎ doma! VYDĚLÁVEJ u vody na Olešné!

NESEĎ doma! VYDĚLÁVEJ u vody na Olešné!

Hledáme brigádníky na léto 2020. Máš rád sport, slunce, vodu a bikiny či šortky 😉 Bylo ti už 18 let? Hledáme Tě na posty: Plavčík, Mistr plavčík, pomocný plavčík. Nástup dle domluvy, pošli životopis s kopií platného osvědčení na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c = 'jana.vicherova' + '@'; addy3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c = addy3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c + 'sportplex' + '.' + 'cz'; var addy_text3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c = 'jana.vicherova' + '@' + 'sportplex' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c').innerHTML += ''+addy_text3b8a33ea839a4ded7981a85adf2eba4c+''; Kurz musí mít akreditaci MŠMT ČR.

Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Pravidla soutěže na facebooku [pdf]

Naše roušky chrání Vás

Naše roušky chrání Vás

Vlna solidarity nyní spojuje český národ v této nelehké době. Kdo má šicí stroj, materiál a šikovné ručičky připojil se do boje a vyrábí látkové roušky, které nás alespoň z části chrání před nákazou, která sužuje celý svět. I ve společnosti Sportplex FM, se již před dvěma týdny naplno rozběhly 3 šicí stroje, na kterých se střídají 4 švadlenky. Posilu jim tvoří 2 střihačky a 4 pomocnice v žehlení. Celou sestavu uzavírají 2 výstupní kontrolorky, které jsou odpovědné za kvalitu a finální zažehlení a balení. Materiál jsme do výroby darovali vlastní, ale velmi nám pomohl také odbor bezpečnosti a my jim děkujeme, protože ani bez nich bychom tu tisícovku nedali. Tento skvělý tým je složen z našich zaměstnankyň, lektorek plavecké školy na školním bazénu, plavčic s personálem saunového světa z Aquaparku na Olešné, to vše pod schopným vedením našich vedoucích dam z obou středisek a patří jim náš obdiv a velký dík. Jejich odhodlání a píle nám dnes umožnily se ctí předat celkem 1059 ks bavlněných roušek Magistrátu města Frýdek-Místek, který je dále distribuuje na místa, kde je potřeba. Tím to však nekončí a v práci hrdě pokračujeme dále.Jak dnes a denně slýcháváme v médiích: Jsme jeden tým a společně to zvládneme.

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mne

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mne

Tým společnosti ze Sportplex F-M se připojil svou aktivitou a pomáhá. Zaměstnanci Aquaparku Olešná nyní šíjí ochranné roušky, které budou věnovány městu Frýdek-Místek, a ten je bude dál distribuovat potřebným.    Cílem je denně vyrobit 50 kusů látkových roušek ze 100% bavlny. 

Uzavření aquaparku Olešná

Uzavření aquaparku Olešná

V souladu s mimořádným opatřením Statutárního města Frýdek-Místek jsou s účinností ode dne 12.3.2020 od 12:00 hodin, v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 (koronavir), uzavřené prostory Aquaparku Olešná a plaveckého bazénu na ul. Jiřího z Poděbrad 3109 do odvolání.   Prosím sledujte naše webové stránky a Facebook, kde Vás budeme informovat o dalším vývoji.    

Valentýnské plavání při svíčkách 2020

Valentýnské plavání při svíčkách 2020

Rádi byste si se svou drahou polovičkou, v období svatého Valentýna, dopřáli romantický zážitek? Krytý Aquapark Olešná, si pro Vás ku příležitosti tohoto speciálního dne, přichystal již tradiční VALENTÝNSKÉ PLAVÁNÍ PŘI SVÍČKÁCH. Budeme se na Vás těšit v sobotu 15. února od 20 do 23 hod.  Váš tým Aquaparku Olešná

Divoká řeka již v provozu

Divoká řeka již v provozu

Již je vše opraveno a v provozu. Děkujeme za trpělivost. Vážení klienti, velmi se omlouváme za způsobené komplikace, ale divoká řeka je z technických důvodů dočasně mimo provoz. Na odstranění závady usilovně pracujeme.

Přitápíme pod kotel

Přitápíme pod kotel

Vážení klienti, jako dárek a poděkování za Vaši přízeň v letošním roce, jsme si pro Vás připravili překvapení v podobě zvýšené teploty vody, na které se budete moci těšit v období od 14. 12. do 31. 12. 2019. Na své si tak přijdou především milovníci tepla, jelikož teploty ve vířivce dosáhnou až 36 °C, v relaxačním bazénu až 33 °C a v dětské bazénu až 34 °C. Věříme, že se tak v promrzlém závěru roku v Aquaparku Olešná příjemně ohřejete.Budeme se na Vás těšit!

Navštivte nás i o vánočních svátcích

Navštivte nás i o vánočních svátcích

Jsme tady pro Vás i o Vánocích. 🎄 Přijďte si oddechnout od svátečního shonu a vychutnejte si chvilku klidu s nejbližšími.  

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

8:00-20:00