Velikonoční otevírací doba

Velikonoční otevírací doba

VELIKONOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA 28. 3. - 9:00-21:00 29. 3. - 9:00-21:00 30. 3. - 9:00-21:00 31. 3. - 9:00-21:00 1. 4. - 9:00-21:00  

AquaAqerobik v neděli 31.3. zrušen

AquaAqerobik v neděli 31.3. zrušen

Upozornění pro všechny milovníky volního sportu AquaAerobiku.  Tuto neděli 31. 3. je AquaAerobik zrušen.  Užijte si krásné Velikonoce a uvidíme se opět v neděli 7. dubna v 10:10. Vaše lektorky Katka a Veronika

Pirátský příměstský tábor

Pirátský příměstský tábor

Už osmý ročník příměstského tábora na Olešné je tady! Zveme vaše děti na PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR s výukou plavání „PIRÁTI Z OLEŠNÉ“.  Tábor je určen pro děti 6-12 let, plavce i neplavce. Děti budou rozděleny do skupinek dle věku a plaveckých dovedností. Program: -      výuka plavání pod vedením kvalifikovaných instruktorů a vodního záchranáře-      sportovní a pohybové hry ve vodě i na suchu-      aktivity v okolí aquaparku Program tábora bude přizpůsoben počasí a věku dětí, změny programu vyhrazeny. Stravování (3x denně) je zajištěno v restauraci Krytého aquaparku Olešná formou:1x oběd: polévka, hlavní jídlo, dopolední (pečivo) a odpolední svačinka (tyčinka nebo ovoce)Pitný režim během celého dne. Přihlášení zde. Na první den příměstského tábora doneste vyplnění formulář o bezinfekčnosti. Formulář naleznete ZDE.

Aquapark Olešná hledá brigádníky na léto

Aquapark Olešná hledá brigádníky na léto

Hledáme posily do našeho týmu na léto 2024. Užij si léto v krásném prostředí Olešné a zároveň si vydělej. Hledáme brigádníky na tyto pozice:  Plavčík(ce), mistr plavčík(ce), pomocný plavčík(ce) – přijímáme pouze uchazeče(čky) s kurzem akreditovaným MŠMT ČR, od 18ti let Pokladní pro letní areál – od 18ti let, angličtina vítaná Pokladní, recepční pro krytý areál – od 18ti let, angličtina vítaná Informátor(ka) – od 17ti let angličtina vítaná Úklid – od 17ti let Recepční Autokempu Olešná – od 18ti let, angličtina (min. B1, B2), němčina vítána Obsluha trampolín – od 18ti let Úklid v Autokempu Olešná – od 17ti let Nástup: během května, až do poloviny září - dle domluvyPřijímáme pouze uchazeče se zájmem pracovat celé léto s možností týdenní absence po domluvě.  Své životopisy zasílejte do 10. 5. 2024 na email jana.vicherova@sportplex.cz. V případě zájmu o pozici plavčíka přikládejte i kopii platného osvědčení.


Slaná římská lázeň


Jak jste si již mnozí mohli povšimnout, oranžová parní sauna se nám proměnila v místo plné slané mlhy, která by se dala krájet. O co se jedná? Jde o slanou římskou lázeň, která působí pozitivně na vaše zdraví. 

  

 

Popis: 

- používáme 2 varianty ingrediencí a další připravujeme (např.vincentka)

- lázeň v parní kabině, teplota do 45 °C max.

 

1. Ingredience - Sůl z Mrtvého moře

Tato Mořská voda obsahuje 32-34% soli ve srovnání s 3-4% soli v jiných mořích a oceánech. Sůl z Mrtvého moře obsahuje 21 přírodních minerálů ve srovnání jen s 9 minerály u jiných solí. Mrtvé moře leží 400 metrů pod úrovní hladiny moře, což vytváří jedinečné klimatické podmínky přispívající k významným přednostem přírodní soli:

Extrémní teplo od 30 do 45 stupňů Celsia téměř po celý rok

Relativně malá vlhkost ovzduší 30 – 45 %

Mimořádné podmínky ovzduší způsobené světově nejvyšším barometrickým tlakem a nejvyšším obsahem kyslíku v nadmořské výšce 400 metrů pod úrovní hladiny moře

Ovzduší je neznečištěné a prakticky bez alergenů

Mořská voda je naprosto čistá

Jedinečné sluneční záření vyplývající z dlouhé optické délky v nejnižším bodě na zemi

Minimální dešťové srážky 0,25 - 0,76 centimetrů během 3-4 měsíců za rok

Podzemní teplo je důsledkem minerálních zdrojů vytvářených v Mrtvém moři, toto jedinečné minerální spojení nenajdete v žádné jiné prodávané soli

 

Technické údaje

Země původu: Izrael – Mrtvé moře, severní pobřeží

Ingredience: Přírodní čistá mořská voda z Mrtvého moře

Proces: Mořská voda je čerpána do hliněných nádrží. Sůl je podstoupena krystalizačnímu procesu, pomocí něhož jedinečné klimatické vnější podmínky napomáhají účinné krystalizaci soli a vypařování vody v nádržích, kde je sůl krystalizována. Solné krystaly-procesy jsou dokončeny gravitací. Potom jsou těženy z nádrží do povrchových skládek. Zde se sůl vysouší na slunci.

 

2. Ingredience: Sůl z Mrtvého Evropského moře z města Podhajská v SR 

Tato mořská voda mnohonásobně převyšuje podíl minerálních látek a solí v mořském vzduchu. Hlavním účinkem je:

posílení imunitního systému

prevence onemocnění

pročištění a uvolnění dýchacích cest

pomoc při astmatu a chronické bronchitidě

pozitivní vliv na pokožku

intenzivní účinek při alergiích

vyčistí a napne pokožku

příznivý vliv na štítnou žlázu

 

DOPORUČENÍ:

Pro děti od 2 let, možnost opakovat vícekrát denně, vdechovat ústy i nosem, po dokončení procedury nechat sůl působit na pokožce.

 

 

Otevírací doba

Aktuálně

Bazén 30 °C
Whirpool 34 °C
Venek °C

Webkamera

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2447, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

Tel.: 558 638 754 - informace